Reklaam Sind otsivatele inimestele

Kõige kiiremaid tulemusi toov turundusviis Internetis uute klientideni jõudmiseks on olla otsingumootorites Sulle oluliste märksõnadega hästi leitav.

Reklaam otsingumootorites on kindel ja kiire viis Sinu äriliste eesmärkideni. Vali just endale olulised märksõnad ja maksa vaid siis kui inimene on Sinu reklaamist huvitatud.

Meie korraldame otsingureklaami kampaaniaid vastavalt sinu eesmärkidele ja eelarvele

Meie tegelevad reklaamikampaaniate loomise ja juhtimisega sertifitseeritud spetsialistid, kes garanteerivad Sulle maksimaalse tootlikkuse, mis võib olla isegi kuni 50% parem võrreldes eelnevate tulemustega.

Eduka otsingumootori turundusstrateegia juurde kuulub ka kõrgel tasmel otsingumootoritele optimeerimine (SEO). See aitab saada tasuta orgaanilisi klikke ja alandada tasuliste klikkide hindu. Väga võimas on välja tulla otsingutulemuste esilehel mitu korda – see jätab potensiaalsetele klientidele väga positiivse ja tugeva mulje.

Remarketing reklaam inimestele, kes on juba külastanud Sinu veebilehte või on seal tegeuvse pooleli jätnud – näiteks lisanud toote ostukorvi, kuid jätnud ostu sooritamata.

Pakume otsingumootori turundust Google, Bing, Yahoo, Yandex ja Neti otsingumootorites.

Google AdWords Search Network

Google on maailma suurim ja enim kasutatud otsingumootor – ülemaailmne turuosa 80%, arvutikasutajatest Eestis 85%, kui arvestada ka nutitelefonide ja tahvelarvutite otsingud siis 90%. Tänu sellele on see ka üks parimaid kohti uute klientide leidmiseks.

Yandex Direct

Vene otsingumootor, mis sobib hästi venekeelsele sihtgrupile turundamiseks. Olles samas odavam kui Google on Yandex Venemaal populaarsem kui Google omades 62% turuosa, Google 26%.

Bing Ads

Microsofti otsingumootor, ülemaailmne turuosa 7% – arvutikasutajatest Eestis 7,5%. Hea odavam täiendus reklaamile Google AdWordsis.

Yahoo Advertising

Ülemaailmsetest otsingumootoritest kõige väiksem – turuosa 5%, arvutikasutajatest Eestis 4,5%. Nagu Bing pakub head odavamat täiendust reklaamile Google otsingumootoris.

Neti.ee reklaam

Eesti oma otsingumootor, millele jätkuvalt leidub kasutajaid. Lisaks otsingureklaamidele pakub ka võimalust reklaamida enda kataloogides.

Veel sarnaseid postitusi