Sotsiaalmeedia võimalused ettevõtetele

Jõua oma sihtgrupini sotsiaalmeedias

Kuula kliente ja paku neile huvitavat sisu, et müüa rohkem! Sotsiaalmeedia annab suurepärase võimaluse suhelda oma sihtrühmaga – näita oma klientidele, et sa kuulad neid ja hoolid nende arvamusest

Meie sotsiaalmeedia spetsialitsid tegelevad lehtede loomise, haldamise ja sisu tootmisega. Koostame ja viime ellu strateegia, mille abiga jääd sotsiaalmeedias oma sihtrühmale meelde ja tõused üle oma konkurentidest.

Ära lase ennast unustada

Tutvusta oma uusi tooteid ning teenuseid oma praegustele ja tulevastele klientidele! Sotsiaalmeedias saad potensiaalsetele klientidele edasi anda oma väärtuseid ja näidata neile, miks nad peaksid just Sind eelistama konkurentidele.

Facebook

Jõua Facebookiga oma sihtrühmani! Omades pea 2 miljardit aktiivset kasutajat kokku ja Eestis 320 tuhandet kasutajat on see paremaid kanaleid uute klientide leidmiseks.

Instagram

Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ja video veel rohkem. Vii oma sõnum noorteni nutiseadmetes läbi atraktiivsete piltide ja videote.

Twitter

Informatiivse sisuga sihtrühmani! Twitter annab head võimalused jõuda uute klientideni ning informeerida juba olemasolevaid Eestis käib iga kuu Twitteris üle 150 000 inimese.

LinkedIn

Ärile suunatud sotsiaalmeedia, suurepärane koht oma ettevõtte maine loomiseks nii tööotsijate kui teiste ettevõtete seas. Aitame luua ja hallata ettevõtete sotsiaalmeedia profiile.

Snapchat

Snapchat on ideaalne viis jõuda noorteni, tutvusta ja kujunda enda brändi just noorte seas. Meie loome Sulle lõbusad ja atraktiivsed video- ja piltreklaamid, mis kaasavad noori.

Veel sarnaseid postitusi