Maire Valdma

Maire Valdma on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti moedisainer. Kodulehekülje eesmärgiks oli anda unikaalne ja isikupärane väljend veebile, mis toetakse tema isikubrändi. Kodulehel on ka põhjalikult kohandatud sisuhaldussüsteem.

Dream Party

Dream Party on Tallinnas asuv peo- ja fotostuudio. Kodulehe eesmärk on anda ülevaade stuudiost ja pakkuda võimalust mugavalt nii klientidele broneeringuid esitada kui ka töötajatel antud broneeringuid hallata.

Mergo Holding

Mergo Holding on üks Baltikumi juhtivaid tööstusparkide arendusega tegelevaid ettevõtteid. Veebi eesmärk on anda võimalikult kasutajasõbralikult põhjalik ülevaade pakutavatest projektidest. Veebilehel on ka põhjalik haldusliides, et muuta projektide lisamine ja haldamine võimalikult mugavaks.

Eesti Kinnisvarabüroo

Eesti Kinnisvarabüroo on Eestis juba pikka aega tegutsenud kinnisvaraagentuur. Kodulehe eesmärk on olla lihtne ja konkreetne - tutvustada ettevõtte väärtusi ja suunata huvilised edasi kinnisvaraportaalidesse kuulutuse juurde. Tõeline ettevõtte digitaalne visiitkaart!

Venles

Venles on Eestist pärit rahvusvaheline laevaehitusega tegelev ettevõtte. Kodulehe eesmärk on anda ülevaade ettevõtte teenustest ja tehtud töödest. Disaini eesmärk on tugev mere temaatika läbi minimalistliku väljundi.

Ecolight

Ecolight tegeleb ettevõtetele valguslahenduste väljatöötamise ning LED valgustite hulgimüügiga. Kodulehe eesmärk on anda ülevaade pakutavatest valgustitest ja tehtud valgustusprojektidest.

Amma - Mata Amritanandamayi

Mata Amritanandamayi ehk Amma on Indiast pärit guru. Kodulehe eesmärk on anda ülevaade tema veendumustest ja õpetustest.

Eurocar

Eurocar on pikaajalise kogemusega Sauel tegutsev autoremonditöökoda. Veebilehe eesmärk on luua töökojale esindus Internetis, kus on tutvustatud teenuste hindu. Samuti on veebilehel e-poe funktsioon, kus on võimalik tutvude töökoja laos olevate toodetega.

Alasi Kinnisvara

Alasi Kinnisvara on pikaajalise kogemusega Eestis tegutsev kinnisvarabüroo. Veebilehel on väga põhjalik kuulutuste kuvamise, otsimise ja sisestamise funktsionaalsus.